Skip to Content

Blog

Sıcak ve Samimi bir tasarımcı Michael Aram…

Michael Aram markasını kuran ve adını veren Michael ile tanıştığım günü hatırladığımda hep yüzümde bir gülümseme oluyor.

2 Continue Reading →

L’Objet ile muhteşhem kokteyl sunumları

Bahara özlemle Alchemy Fine Events’in tasarımcısı Vanessa, ünlü şef Andrew Spurgin ve mixolojist Mike Yen and Snakeoil Cocktail Company’nin birlikte hazırladığı muhteşhem kokteyl tariflerini ve L’Objet’nin eşsiz ürünlerini kullanarak hazırlanan sunum fikirlerini sizlerle paylaşıyorum.

0 Continue Reading →

L’Objet nin kurucusu Elad Yifrach ile “Altın” hakkında

L’Objet koleksiyonlarında her zaman 24 ayar altın, platin ve yarı değerli taşlar kullanıyor. Fakat bunların içinde en çok dikkat çeken her zaman koleksiyonlardaki altın ve altın rengi.

0 Continue Reading →

Sedef İybar’la 14 Şubat Menüsü

5 yıl öncesine kadar Sevgililer Günü’nü sadece yapay ve tüketimi sağlamak için üretilmiş bir gün olarak görüyordum. Fakat son 5 sene içerisinde dünyanın dört bir tarafında yaşanan afetler, soykırımlar, açlıklar, hastalıklar ve kavgalar bana içinde MUTLULUK geçen mevzuların önemini ispat etti.

0 Continue Reading →

Yeni Koleksiyon: Daum 2015

Daum, 2015 Koleksiyonu Ile Luxuria Nişantaşı’nda, Çok Yakında Luxuria Online Shop’ta.

0 Continue Reading →

Takip Edin: Luxuria Social

Luxuria Instagram’a gösterdiğiniz yoğun ilgiden sonra, Luxuria’nın büyülü dünyası şimdi de Facebook, Twitter ve Pinterest’te. Takip Edin!

0 Continue Reading →

Zeynep Madra ile Sofra Sanatı – 2. Bölüm

Doğru kurulmuş bir sofrada kullanılan tabaklar neler ve adetleri ne olmalı? Zeynep Madra sizin için yazdı.

1 Continue Reading →

Luxuria’da Mavi Hafta

Mısır’da Mavi Gökyüzü Ve Ilahilik Anlamını Tasıyordu. İnançlara Göre Mısır Tanrılarından Amun, Derisinin Rengini Maviye Dönüştürerek, Gökyüzünde Kuş Misali Uçabiliyor, Görünmez Olabiliyordu.

0 Continue Reading →

Zeynep Madra ile Sofra Sanatı – 1. Bölüm

Türk toplumu olarak misafirperver yapımız ve misafir ağırlamaya gösterdiğimiz özen düşünülürse, sofralarımızın bizim dışarıya açılan yüzümüz olduğunu söylemek yanlış olmaz.

0 3 Continue Reading →

En Sevilen 10 Yeni Yıl Hediyesi

Her yılbaşı olduğu gibi yine bu yıl da çok farklı markalardan, farklı fiyatlarda hediye alternatifleri ile sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

2 Continue Reading →