Lüksü ve keyfi evinize taşıyan marka, Luxuria.

Latince “lüks ülkesi” anlamına gelen Luxuria, erişilebilir lüks konsepti ile dünyanın en seçkin sofra ve ev dekorasyonu markalarını biraraya getiriyor.

25 YILLIK TECRÜBE...

Zeynep Madra tarafından 2007 yılında Nişantaşı’nda açılan Luxuria,dünya çapında bilinen 30 seçkin sofra ve ev dekorasyonu markasının en son koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Zeynep Madra’nın 25 yıllık tecrübesiyle dünyanın dört bir köşesinden seçtiği geniş ürün gamı, sunduğu kusursuz müşteri hizmeti ile Luxuria, evine ve sofrasına özen gösterenlerin vazgeçilmez adresi. Ürün kullanımı ve hediye seçimi konularında kişiye özel danışmanlık hizmeti de sunan Luxuria lüksü ve keyfi sizin ve sevdiklerinizin evine taşıyor.

LUXURIA EKİBİ

ZEYNEP MADRA

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eğitiminin ardından en büyük tutkusu olan ev dekorasyonu ve sofra düzeni konularıyla ilgilenmeye ve uzmanlaşmaya başladı.

90’lı yıllarda Avrupa’nın en ünlü sofra ve ev dekorasyon markalarını Türkiye’ye getiren ilk isim oldu.İstanbul’un en ünlü ev dekorasyonu mağazalarına imza attıktan sonra 25 yıllık birikimi ve tutkusunu 2007 yılında açtığı Luxuria markasında biraraya getirdi.

Keyifli ve doğru hazırlanmış bir sofrada yemek yemenin kişinin kendisine olan sevgi ve saygısının bir göstergesi olduğuna inan Zeynep Madra 25 yıldır bu inanç ve tutkuyla çalışıyor.

Zeynep Madra

Zeynep Madra

Kurucu

Seyhan Eres

Seyhan Eres

Ayça Gökgezer

Ayça Gökgezer

Semra Serbest

Semra Serbest

Volkan Çelikbilek

Volkan Çelikbilek

Bir insanın evinde ağırladığı en önemli misafir kendisidir.
– Zeynep Madra