Çok sevgili Luxuria dostları,

Luxuria’nın kapılarını açtığı 2007 yılından bugüne, sizlerin desteği ve güveniyle büyüdük. Sizlere hakkettiğiniz hizmeti sunabilmek için her yıl bünyemize dünyanın en seçkin markalarını ekleyerek büyümeye devam ediyoruz. Öncelikle bu süreçte yanımızda olduğunuz için siz dostlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Yıllardır lüksü ve keyfi evlerinize taşımak için hizmetinizde olan Luxuria’nın yenilenen web sitesinde artık; dünyanın en seçkin sofra ve dekorasyon markalarını ve mağazamızda bulunan koleksiyonları çok daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Keyifle takip edeceğinize inandığım LuxuriaBlog’ta, ürünlerin kullanımı ile küçük ipuçlarının yanı sıra, misafirlerimiz ile keyifli sohbetlerimizi ve sofra sanatı ile ilgili ilham veren kareleri de sizlerle paylaşacağız.

Luxuria Online

Şimdi, sofra sanatının en seçkin parçalarına her zaman bir tıkla erişebilmeniz için sizlere yepyeni bir Luxuria deneyimi sunmaya hazırlanıyoruz:
Luxuria online mağazamız çok yakında shop.luxuria.com.tr adresinde hizmetinizde. Yıllardır devam eden dostluğumuz ve alışverişimizi daha güncel bir platform taşımanın mutluluğunu yaşıyorum.

Her güzel günde beraber olmak dileğiyle.

Sevgiler,
Zeynep MADRA