Güneşle ısınan, deniz kokan, rüzgarla serinleyen Akdeniz ve Ege evlerinin vazgeçilmezleri

LUXURIA Yaz Trendleri

Yaz mevsimini güzel yapan şeyler tartışmasız güneş, deniz ve yaz sofralarında ailemizle geçirilen dakikalardır. Çiçeklerle süslenmiş balkonlarda, rattanlı fenerlerle aydınlatılmış bahçelerde ve manzaralı teraslarda geçirilen yaz akşamları yaz mevsimini daha güzelleştirir.

Birbirinden lezzetli yaz meyveleri karpuz, kavun, kiraz, şeftali, incir, dut, limon yaza aittir. İtalya'da özel tasarlanan limonlu tabaklar bu yaz sofralarımızı süslerken, üzümlü dekorlar ister yazlık bahçelerimizin ister evlerimizin ister balkonlarımızın duvarlarını süslerken aynı zamanda içimizi ısıtacak.

 Gündüzleri güneşle ısınırken, akşamları Akdeniz ve Ege'nin rüzgarıyla serinleyen yazlık evlerimizin sofralarında bu yaz hasırlı tepsiler, ortancalı limonlu sunumluklar ve tabiki mercanlı tabaklar olacak. 

 Yaz akşamlarında sofralarımızı aydınlatacak mumlar ise bu sene tabaklarımızın desenleri gibi meyvelerden esinlenerek yapılan el yapımı kokulu mumlar olacak. İster incir, ister limon, ister yasemin kokulu mumlarımız romantik yaz akşamlarının vazgeçilmezi olacak.

 Resimdeki ürünler için tıklayın: #hasırtepsi #büyükfener #haasmum #888ralph

 

 

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Onayla