Servislerimiz

DÜĞÜN VE ÇEYİZ LİSTESİ ORGANİZASYONU

Deneyimli ekibimizle yeni evinizi döşerken özel tasarım dekorasyon ürünleri ile tarzınıza uygun bir seçim yapmanıza destek veriyoruz. Düğün listesinin dikkatli takibi ve bilgilendirmeler ile sizinle iletişimde kalarak, düğünden önce arzu ettiğiniz ürünleri evinize teslim ederiz.

- Zevkinize, evinizin mimarisine ve yaşam tarzınıza uygun tasarım ürünleri seçme

- Sofra takımı ve mutfak ürünlerinin temini

- Salon, oturma odası ve yatak odaları için dekorasyon ürünlerinin temini

- Mekan tasarımını dikkate alarak ürünlerin yerleştirilmesi konusunda tavsiyeler verme

 

EKİP EĞİTİMİ

Luxuria’nın deneyimli ekibi, isteğiniz halinde evinizi ziyaret ederek, satın aldığınız ürünlerinizin evinizdeki kullanımı ve sunumu konusunda yardımcılarınıza özel bilgilendirme ve eğitim verirler. Ürünlerin nasıl kullanılacağı, sunumda dikkat edilmesi gereken noktalar, ürünlerin temizlenmesi ve saklanması hakkında bilgiler ile yardımcılarınızın sizlere mükemmel bir hizmet vermesi konusunda destek sunarlar.

Sofra ekip eğitimi


KİŞİSEL VE KURUMSAL HEDİYE

Luxuria’nın deneyimli satış ekibi amacınıza, bütçenize uygun hediyeyi seçmeniz için size özel danışmanlık hizmeti sunar. Sunulan alternatifler içinden seçeceğiniz hediyeniz, özel olarak paketlenir ve dilediğiniz adrese teslim edilir.


SOFRA ORGANİZASYONU

Günlük ve özel davetlerinizdeki menüye uygun yemek takımları, servis parçaları, sofra aksesuarlarını belirler, ihtiyacınız olan parçaları birleştirerek eksiksiz ve çok şık bir sofra sunmanız konusunda hizmet sunar.


ÖZEL YAT, ÖZEL JET VE OFİS DEKORASYON ORGANİZASYONU

Özel yatınız ve özel jetiniz için uygun yemek takımları, sofra ve bar aksesuarlarını belirler, ürünleri istediğiniz yere sevkiyatını sağlarız.

ÜRÜN TESLİMİ

Luxuria’dan kendiniz ya da sevdikleriniz için aldığınız hediyeleriniz Türkiye genelinde veya yurt dışına dilediğiniz adrese teslim edilir. İstemeniz yeterli.

Servislerimiz ile ilgili bilgi almak için iletisim@luxuria.com.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Onayla