Teslimat ve Kargo

www.luxuria.com.tr üzerinden yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 750 TL altındaki siparişlerinizde 29 TL kargo ücreti otomatik olarak ödeme tutarınıza eklenmektedir.

Hafta içi saat 14:00’ e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar, resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

Havale yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda havalenin alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır.

Havale siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşamaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz e-posta yolu ile tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

Tarafınıza e-posta yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz Yurtiçi Kargo’nun “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Yurtiçi Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Luxuria Müşteri Hizmetlerine iletisim@luxuria.com.tr e-posta adresi üzerinden bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Onayla