Luxuria Hediye

 

Luxuria kendiniz ya da sevdikleriniz, eviniz ya da iş yeriniz, çeyiz listeniz ve düğününüzdeki sofra düzenlemesine kadar herşeyi sizin icin özel olarak hazırlıyor.

 

Kişisel ve Kurumsal Hediye

Luxuria’nın deneyimli satış ekibi amacınıza, bütçenize uygun hediyeyi seçmeniz için size özel danışmanlık hizmeti sunar. Sunulan alternatifler içinden seçeceğiniz hediyeniz, özel olarak paketlenir ve dilediğiniz adrese teslim edilir.

 

 Ekip Eğitimi

Luxuria’nın deneyimli ekibi, isteğiniz halinde evinizi ziyaret ederek, satın aldığınız ürünleriniz evinizdeki kullanımı ve sunumu konusunda yardımcılarınıza özel bilgilendirme ve eğitim verirler. Ürünlerin nasıl kullanılacağı, sunumda dikkat edilmesi gereken noktalar, ürünlerin temizlenmesi ve saklanması hakkında bilgiler ile yardımcılarınızın sizlere mükemmel bir hizmet vermesi konusunda destek sunarlar.

 

 

Düğün ve Ceyiz Organizasyonu

Deneyimli ekibimizle düğün listesi organizasyonu, ürün seçimi, listenin hazırlanmasında hizmet sunarız. Düğün listesinin dikkatli takibi ve bilgilendirmeler ile sizinle devalı iletişimde kalarak, düğünden sonra listenizden arzu ettiğiniz ürünleri evinize teslim ederiz.

 

Sofra Organizasyonu

 Günlük ve özel davetlerinizdeki menüye uygun yemek takımları, servis parçaları, sofra aksesuarlarını belirler. İhtiyacınız olan parçaları birleştirerek eksiksiz ve çok şık bir sofra sunmanız konusunda hizmet sunar.

 

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Onayla